Maséři Thai-Ko
po - ne / 09.00 - 21.00

Maséři

Květ

ČÍ RUCE
VÁS BUDOU HÝČKAT

Rádi bychom Vám představili masérky, které se v salónu Thai-Ko starají o blaho Vašeho těla i duše. Všechny dámy jsou absolventkami vyhlášených škol tradiční thajské lékařské společnosti.

Jamnean
Jamnean (Džamnijen)

Jamnean přicestovala z města Nakhon Ratchasima. Jako masérka má za sebou 4-letou pracovní zkušenost z Bangkoku. Česká republika je její první exotickou pracovní destinací. Ráda provádí všechny typy masáží, především pak masáž nohou a aromaterapii, která je známá uklidňujícími účinky. Jamnean miluje květiny, čokoládu a ráda tráví čas procházkami po městě a hraním her na mobilu.

Joom
Joom (Džum)

Joom se masážím věnuje více než 9 let. Působila převážně v Bangkoku, Malajsii a 2 roky strávila v Kambodži. Díky svédlouholeté praxi ovládá perfektně všechny druhy masáží a dokáže napravit téměř každé tělo, které potřebuje fyzio-terapeutický zásah. Joom je specialistkou na klasickou thajskou masáž, kterou vřele doporučuje všem, kteří potřebují své tělo dobře protáhnout a uvolnit svalovou tenzi. Mezi koníčky Joom patří nakupování a poslech hudby. Kždý den se také věnuje meditování.

Dang
Dang

Pochází z thajského město Sakon Nakhon. Má za sebou osmiletou praxi, během které pracovala v salonech v thajském Phuketu a Kambodži. Paní Dang je vyhlášená masážemi horní poloviny těla. Její šikovné prsty dokáží napravit zablokovaná záda i běžné zatuhlosti šíje. Ve volném čase ráda vaří, sleduje televizi a videa na serveru Youtube.

Chorphaka
Chorphaka (Čo)

Cho pochází z města Sakon Nakhon. Masážím se věnuje více než 20 let. Pracovala v salónech v Malajsii, Kambodži a Koreji. Díky své dlouholeté praxi ovládá perfektně všechny druhy masáží, nejraději však provádí olejovou masáž. Mezi její největší záliby patří turistika, cvičení a vaření. Cho je velmi společenská a miluje karaoke.

Lilia
Lilia (Lili)

Lili přicestovala z Filipín, kde pracovala 4 roky v lázních. Od roku 2019 působí jako masérka v České Republice. Výborně ovládá všechny druhy masáží. Její specialitou je pak těhotenská masáž. Tato masážní technika pomáhá nastávajícím maminkám uvolnit namáhanou bederní a krční páteř, speciálním olejem pak jemně promasíruje i oblast bříška a nohou. Mezi největší koníčky Lili patří horská turistika, volejbal a poslech hudby. Ve volných chvílích ráda čte a vaří filipínská jídla.