Thajské masáže Thai-ko
po - ne / 09.00 - 21.00

NECHTE SE HÝČKAT!

Tradiční thajská masáž zprůchodňuje energetické dráhy od prstů na nohou až po temeno hlavy.

Vyškolené Thajky stlačují Vaše tělo pomocí prstů, dlaní, loktů či chodidel a uvádí Vaše tělo do nejrůznějších pozic, které otevřou energetické dráhy pro volný tok energie, důkladně protáhnou svaly,odstraní napětí a bolest.

Masáž hlavy Masáž předku Masáž zad Masáž rukou Masáž nohou

KLASICKÁ THAJSKÁ MASÁŽ

Tradiční thajská masáž je provozována již déle než 2000 let. Jedná se o soubor technik vyučovaných dle starých mistrů orientu. Tato masáž celkově uvolňuje tělo a mysl a vrátí Vám tělesnou i duševní rovnováhu.

60 min 700 Kč 90 min 930 Kč 120 min 1230 Kč

Masáž hlavy Masáž předku Masáž zad Masáž rukou Masáž nohou

AROMATHERAPY MASÁŽ

Starobylá masážní metoda, při které se používají pletené váčky, které jsou naplněné směsí více než dvaceti druhů léčivých bylin a trav s aroma látkami dle šest století starých receptur. Možno i pro páry.

60 min 1000 Kč 90 min 1230 Kč 120 min 1450 Kč

Masáž hlavy Masáž zad Masáž rukou

ANTI-STRESS MASÁŽ

Uvolňující akupresurní masážní procedura složená z masáže dlaní, celých rukou a ramen zpředu, dále šíje, stimulace linií (meridiánu) hlavy a příjemné závěrečné relaxační masáže obličeje.

60 min 770 Kč 90 min 1000 Kč

Masáž hlavy Masáž zad

MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Masáž zaměřená na odstranění bolesti v oblasti zad a šíje a ramen. Přináší uvolnění zádových partií. Při pravidelném opakování dochází k odstranění chronických bolestí zad. Kombinace thajské masáže a stimulace tlakových bodů.

30 min 400 Kč 60 min 700 Kč

Masáž nohou

MASÁŽ NOHOU

Reflexní masáž chodidel aktivuje pohyb energie. Jsou při ní použity vonné oleje s uvolňujícími účinky. Masáž nohou je ideální pro unavené či opuchlé nohy. Tato masáž zlepšuje krevní oběh.

30 min 400 Kč 60 min 600 Kč

Masáž hlavy Masáž předku Masáž zad Masáž rukou Masáž nohou

MASÁŽ PRO TĚHOTNÉ

Uvolňující masáž pro nastávající maminky. Vhodné v období mezi 3. a 8. měsícem těhotenství. Tato masáž je určena pro nastávající maminky, které se chtějí uvolnit a odpočinout si.

60 min 770 Kč

Květ

Nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů.
O poukaz požádejte na recepci.

ceník ke stažení