Masérky Thai-Ko rezervace  
Thai-ko Masáže Logo
774 040 452
po - ne | 9:00 - 19:00
rychlá rezervace

Naše masérky

Květ
Budhistický slon

ČÍ RUCE VÁS BUDOU HÝČKAT

Rádi bychom Vám představili masérky, které se v salónu Thai-ko starají o blaho Vašeho těla i duše. Všechny dámy jsou absolventkami vyhlášených škol tradiční thajské lékařské společnosti.

Jamnean (Džamnijen)

Jamnean přicestovala z města Nakhon Ratchasima. Jako masérka má za sebou 4-letou pracovní zkušenost z Bangkoku. Česká republika je její první exotickou pracovní destinací. Ráda provádí všechny typy masáží, především pak masáž nohou a aromaterapii, která je známá uklidňujícími účinky. Jamnean miluje květiny, čokoládu a ráda tráví čas procházkami po městě a hraním her na mobilu.

Masérka Jamnean

Joom (Džum)

Joom se masážím věnuje více než 9 let. Působila převážně v Bangkoku, Malajsii a 2 roky strávila v Kambodži. Díky své dlouholeté praxi ovládá perfektně všechny druhy masáží a dokáže napravit téměř každé tělo, které potřebuje fyzioterapeutický zásah. Joom je specialistkou na klasickou thajskou masáž, kterou vřele doporučuje všem, kteří potřebují své tělo dobře protáhnout a uvolnit svalovou tenzi. Mezi koníčky Joom patří nakupování, poslouchání hudby. Každý den se také věnuje meditování.

Masérka Joom

DANG

Pochází z thajského města Sakon Nakhon. Má za sebou osmiletou praxi, během které pracovala v salonech v thajském Phuketu a Kambodži. Paní Dang je vyhlášená masážemi horní poloviny těla, její šikovné prsty dokáží napravit zablokovaná záda i běžné zatuhlosti šíje. Ve volném čase ráda vaří, sleduje televizi a videa na internetovém serveru Youtube:)

masérka Dang
Chrám