Masérky Thai-Ko rezervace  
Thai-ko Masáže Logo
774 040 452
po - ne | 9:00 - 19:00
rychlá rezervace

Naše masérky

Květ
Budhistický slon

ČÍ RUCE VÁS BUDOU HÝČKAT

Rádi bychom Vám představili masérky, které se v salónu starají o blaho Vašeho těla i duše. Všechny dámy jsou absolventkami vyhlášených škol tradiční thajské lékařské společnosti.

OM

Thajská masérka, jejíž oblíbenou barvou je červená, aktivně provádí thajské masáže 6 let. Za tu dobu stihla pracovat v masážních salónech například v Koreji, Rusku i v Kambodži. Její masérské schopnosti vyzkoušeli také turisté v populárních thajských centrech Phuket a Pattaya. Specialitou Om jsou klasické thajské masáže.

Ve volném čase ráda sleduje filmy, poslouchá populární hudbu, cestuje a poznává nové kultury. Ráda by se také podívala do hlavního města svého nynějšího působiště - Prahy.

Masérka OM

CHO

Cho přicestovala z většího thajského města Sakon Nakhon. Masážím se věnuje více než 10 let. Působila převážně v Bangkoku, Malajsii a 2 roky strávila v Kambodži. Díky své dlouholeté praxi ovládá perfektně všechny druhy masáží a dokáže napravit téměř každé tělo, které potřebuje fyzioterapeutický zásah. Cho je specialistkou na těhotenskou masáž, kterou vřele doporučuje nastávajícím maminkám trpícím bolestmi beder a otoky nohou.

Mezi koníčky Cho patří sledování filmů. V dobré kondici se udržuje pravidelným cvičením a zdravou stravou.

Masérka Cho

DANG

Pochází ze stejného města jako Cho, která je její švagrová. Dang má za sebou osmiletou praxi , během které pracovala v salonech v thajském Phuketu a Kambodži. Z masáží nejraději provádí masáž nohou a aromaterapii, která je známá uklidňujícími účinky.

Ve volném čase ráda vaří, sleduje televizi a videa na internetovém serveru Youtube:)

masérka Dang
Chrám